Čas na serveru 13:21:17

Alois Wierer
Dívka v bílých šatech

Id: 300603

Dívka v bílých šatech

  •  / Dívka v bílých šatech / Alois Wierer

olej/plátno, rozměr 80 x 66 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2929x

Vyvolávací cena:
3 800

27 000