Čas na serveru 15:29:47

Alois Wierer
Dostaveníčko

Id: 231116

Dostaveníčko

  •  / Dostaveníčko / Alois Wierer

olej/papír/lepenka, rozměr 47,5 x 38 cm, značeno vlevo dole, stav viz foto, nerámováno

zobrazeno: 1872x

Vyvolávací cena:
1 200

10 000