Čas na serveru 00:01:31

Alois Wierer
Slunce v lese

Id: 1505701

Slunce v lese

  •  / Slunce v lese / Alois Wierer

olej/plátno, rozměr 61 x 52 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1928x

Vyvolávací cena:

9 000