Čas na serveru 13:56:52

Alois Wierer
U fontány

Id: 319702

U fontány

  •  / U fontány / Alois Wierer
  •  / U fontány / Alois Wierer
  •  / U fontány / Alois Wierer
  •  / U fontány / Alois Wierer

olej/plátno, rozměr 60 x 69 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 2639x

Vyvolávací cena:

17 500