Čas na serveru 18:30:52

Alois Wierer
U napajedla

Id: 2018

U napajedla

  •  / U napajedla / Alois Wierer

olej/plátno, rozměr 49,5 x 60 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2342x

Vyvolávací cena:

8 100