Čas na serveru 00:15:58

Alois Wierer
Zátiší na Starém městě

Id: 184319

Zátiší na Starém městě

  •  / Zátiší na Starém městě / Alois Wierer

olej/lepenka, rozměr 44 x 35 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1410x

Vyvolávací cena:

7 100