Čas na serveru 04:36:18

Alois Wolf
Horská říčka

Id: 115906

Horská říčka

  •  / Horská říčka / Alois Wolf
  •  / Horská říčka / Alois Wolf
  •  / Horská říčka / Alois Wolf

nesignováno, olej/plátno, rozměr 100 x 72 cm, Haushoferova škola, obraz v minulosti odborně restaurován, dekorativně rámováno

zobrazeno: 3924x

Vyvolávací cena:

34 500