Čas na serveru 05:04:57

Alois Wolf
Krajina u Lokte

Id: 61504

Krajina u Lokte

  •  / Krajina u Lokte / Alois Wolf

nesignováno, olej/lepenka, rozměr 28 x 27 cm, malba drobně poškozena, na zadní straně původní popis určení, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2025x

Vyvolávací cena:

2 800