Čas na serveru 15:34:45

Alojz Fellegi
Dívka v kopretinách

Id: 307805

Dívka v kopretinách

  •  / Dívka v kopretinách / Alojz Fellegi

olej/karton, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 203x

Vyvolávací cena:

2021,05-1,31,19,46,00
( 31.5.2021, 19:46:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

2.5.2021 18:56 3 500 Kč