Čas na serveru 11:54:05

Alojz Fellegi
Dívka v kopretinách

Id: 307805

Dívka v kopretinách

  •  / Dívka v kopretinách / Alojz Fellegi

olej/karton, rozměr 60 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 938x

Vyvolávací cena:

7 400