Čas na serveru 04:58:34

Amalie Mánesová
Jiřičky

Id: 381901

Jiřičky

  •  / Jiřičky / Amalie Mánesová
  •  / Jiřičky / Amalie Mánesová
  •  / Jiřičky / Amalie Mánesová

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 43,5 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, list zahnědlý, zašpiněný viz foto

zobrazeno: 3451x

Vyvolávací cena:

18 000