Čas na serveru 15:20:15

Amalie Mánesová
Jiřiny

Id: 1466

Jiřiny

  •  / Jiřiny / Amalie Mánesová
  •  / Jiřiny / Amalie Mánesová
  •  / Jiřiny / Amalie Mánesová

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 22 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 2573x

Vyvolávací cena:

10 500