Čas na serveru 08:11:28

Amalie Mánesová
Konvolut dvou kusů

Id: 247003

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Amalie Mánesová

kresba/papír, viditelný rozměr každého 6 x 9,5 cm, jeden značen monogramem vpravo dole, zaskleno, poškozené rámování, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2007x

Vyvolávací cena:

6 000