Čas na serveru 14:33:18

Amalie Mánesová
Krajina s mlýnem

Id: 278603

Krajina s mlýnem

  •  / Krajina s mlýnem / Amalie Mánesová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 48 x 34,5 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní štítek, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3217x

Vyvolávací cena:
3 200

19 000