Čas na serveru 22:44:44

Amalie Mánesová
Zarostlý břeh

Id: 10801

Zarostlý břeh

  •  / Zarostlý břeh / Amalie Mánesová

olej/plátno, rozměr 42 x 18 cm, signováno vlevo dole, rentoilováno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

zobrazeno: 2069x

Vyvolávací cena:
12 000

41 000