Čas na serveru 15:27:38

Amalie Mánesová
Zátiší s ptáčkem

Id: 21605

Zátiší s ptáčkem

  •  / Zátiší s ptáčkem / Amalie Mánesová

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 31 cm, signováno uprostřed dole, papír v minulosti přeložen, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1388x

Vyvolávací cena:

16 000