Čas na serveru 16:36:53

Andre Hofer
Nosičky vody

Id: 38914

Nosičky vody

  •  / Nosičky vody / Andre Hofer

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, 2/10, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1019x

Vyvolávací cena:
500

500

12.7.2016, 22:21:00

12.7.2016 22:16 500 Kč