Čas na serveru 17:03:03

André Renoux
Rue Cardinal Paris

Id: 251005

Rue Cardinal Paris

  •  / Rue Cardinal Paris / André Renoux

olej/plátno, rozměr 41 x 24 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno, stav viz foto,po

zobrazeno: 3860x

Vyvolávací cena:

21 509

Příhozy: 61