Čas na serveru 09:19:23

André Renoux
Z Paříže

Id: 242710

Z Paříže

  •  / Z Paříže / André Renoux
  •  / Z Paříže / André Renoux
  •  / Z Paříže / André Renoux

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu,výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020

zobrazeno: 3770x

Vyvolávací cena:

25 000