Čas na serveru 23:03:46

Andrej Afanasijevič Jegorov
Zasněžené chaloupky

Id: 23704

Zasněžené chaloupky

  •  / Zasněžené chaloupky / Andrej Afanasijevič Jegorov

olej/plátno, rozměr 25 x 31 cm, signováno vpravo dole, na několika místech protržené plátno, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 1800x

Vyvolávací cena: