Čas na serveru 03:31:36

Andrej Barčík
Zátiší s flašou

Id: 395403

Zátiší s flašou

  •  / Zátiší s flašou / Andrej Barčík

kombinovaná koláž s olejovými podmalbami a domalbami/karton, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky

zobrazeno: 2522x

Vyvolávací cena:

90 000

Příhozy: 77