Čas na serveru 23:57:45

Andrej Barčík
Zátiší s flašou

Id: 478601

Zátiší s flašou

  •  / Zátiší s flašou / Andrej Barčík

kombinovaná koláž s olejovými podmalbami a domalbami/karton, rozměr 55 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky

zobrazeno: 2777x

Vyvolávací cena:

60 000