Čas na serveru 00:45:25

Abstrakce

Id: 70403

Abstrakce

  •  / Abstrakce /
  •  / Abstrakce /
  •  / Abstrakce /

olej/karton, rozměr 55 x 69 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, získáno z rodiny autora, novodobě zaskleno a rámováno

zobrazeno: 2645x

Vyvolávací cena:

46 000