Duha
Id: 139002
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 28 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně pozůstalostní razítko
zobrazeno: 6089x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 500 Kč