Čas na serveru 11:13:46

Duha

Id: 139002

Duha

  •  / Duha /
  •  / Duha /
  •  / Duha /
  •  / Duha /

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 28 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně pozůstalostní razítko

zobrazeno: 5695x

Vyvolávací cena:

14 500