Čas na serveru 01:02:06

Andrej Bělocvětov
Portrét

Id: 488703

Portrét

  •  / Portrét / Andrej Bělocvětov

olej/sololit, rozměr 45 x 24 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, ve spodní části poškozená malba

zobrazeno: 711x

Vyvolávací cena:

4 800

8.4.2024, 20:10:00

8.4.2024 20:04 4 800 Kč