Čas na serveru 03:47:51

Andrej Bělocvětov
Svícen

Id: 488702

Svícen

  •  / Svícen / Andrej Bělocvětov

olej/plátno, rozměr 24,5 x 33 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, publikováno v katalogu Ohniska znovuzrození, České umění 1956 - 1963

zobrazeno: 6510x

Vyvolávací cena:

46 001

Příhozy: 59