Čas na serveru 14:08:18

Znalec na telefonu 602 308 275

Andrej Bělocvětov
Zátiší se sebevrahem

Id: 18704

Zátiší se sebevrahem

  •  / Zátiší se sebevrahem / Andrej Bělocvětov

olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 58, na zadní straně věnování Dr. Františku Dvořákovi a výstavní štítek, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 12777x

Vyvolávací cena:

115 000

Příhozy: 111