Čas na serveru 03:00:24

Zátiší se sebevrahem

Id: 18704

Zátiší se sebevrahem

  •  / Zátiší se sebevrahem /
  •  / Zátiší se sebevrahem /
  •  / Zátiší se sebevrahem /
  •  / Zátiší se sebevrahem /
  •  / Zátiší se sebevrahem /

olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 58, na zadní straně věnování Dr. Františku Dvořákovi a výstavní štítek, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 14434x

Vyvolávací cena:

115 000

Příhozy: 111