Čas na serveru 09:14:08

Andrej Dúbravský
Autoportrét

Id: 503105

Autoportrét

  •  / Autoportrét / Andrej Dúbravský

akryl/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno, vystaveno v roce 2018 v DSC Gallery pod názvem Stoned farmer with the roaster and overripe cherries a také v Alšově galerii v roce 2019

zobrazeno: 26923x

Vyvolávací cena:
15 000

126 000

Příhozy: 90