Čas na serveru 00:56:13

Andy Warhol
Alžběta

Id: 64601

Alžběta

  •  / Alžběta / Andy Warhol
  •  / Alžběta / Andy Warhol
  •  / Alžběta / Andy Warhol
  •  / Alžběta / Andy Warhol
  •  / Alžběta / Andy Warhol

serigrafie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 37,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 39/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli

zobrazeno: 4754x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 83