Čas na serveru 23:19:29

Andy Warhol
Alžběta

Id: 83901

Alžběta

  •  / Alžběta / Andy Warhol
  •  / Alžběta / Andy Warhol
  •  / Alžběta / Andy Warhol
  •  / Alžběta / Andy Warhol
  •  / Alžběta / Andy Warhol
  •  / Alžběta / Andy Warhol

serigrafie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 81/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli

zobrazeno: 2666x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 61