Čas na serveru 01:54:54

Andy Warhol
Ambassador

Id: 154502

Ambassador

  •  / Ambassador / Andy Warhol
  •  / Ambassador / Andy Warhol
  •  / Ambassador / Andy Warhol
  •  / Ambassador / Andy Warhol
  •  / Ambassador / Andy Warhol
  •  / Ambassador / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 82/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 810x

Vyvolávací cena:

36 000