Čas na serveru 00:27:54

Andy Warhol
Autoportrét

Id: 89302

Autoportrét

  •  / Autoportrét / Andy Warhol
  •  / Autoportrét / Andy Warhol
  •  / Autoportrét / Andy Warhol
  •  / Autoportrét / Andy Warhol
  •  / Autoportrét / Andy Warhol

serigrafie/ruční papír, velikost listu 57 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 33/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli

zobrazeno: 1711x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 51