Čas na serveru 23:05:21

Andy Warhol
Beatrix

Id: 76901

Beatrix

  •  / Beatrix / Andy Warhol
  •  / Beatrix / Andy Warhol
  •  / Beatrix / Andy Warhol
  •  / Beatrix / Andy Warhol
  •  / Beatrix / Andy Warhol

barevná serigrafie/ruční papír, velikost listu 56,5 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 91/100, zaskleno, rámováno, majitel konzultoval s Dr. Michalem BYCKO, Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli

zobrazeno: 7290x

Vyvolávací cena:

28 500