Čas na serveru 21:11:08

Andy Warhol
Beran

Id: 227601

Beran

  •  / Beran / Andy Warhol
  •  / Beran / Andy Warhol
  •  / Beran / Andy Warhol
  •  / Beran / Andy Warhol
  •  / Beran / Andy Warhol
  •  / Beran / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 33/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 936x

Vyvolávací cena:

50 100