Čas na serveru 00:52:28

Andy Warhol
Beran

Id: 121302

Beran

  •  / Beran / Andy Warhol
  •  / Beran / Andy Warhol
  •  / Beran / Andy Warhol
  •  / Beran / Andy Warhol
  •  / Beran / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 19/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 2790x

Vyvolávací cena:

86 000

Příhozy: 82