Čas na serveru 20:02:10

Andy Warhol
Beránek

Id: 385501

Beránek

  •  / Beránek / Andy Warhol
  •  / Beránek / Andy Warhol
  •  / Beránek / Andy Warhol
  •  / Beránek / Andy Warhol
  •  / Beránek / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 32/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 3249x

Vyvolávací cena:

37 000