Čas na serveru 22:51:43

Andy Warhol
Brooklyn Bridge

Id: 464001

Brooklyn Bridge

  •  / Brooklyn Bridge / Andy Warhol

litografie/ruční papír, rozměr listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 55/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 2512x

Vyvolávací cena:

35 000