Čas na serveru 01:02:59

Andy Warhol
Brooklynský most

Id: 175602

Brooklynský most

  •  / Brooklynský most / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 16/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 7047x

Vyvolávací cena:

92 003

Příhozy: 82