Čas na serveru 00:43:39

Andy Warhol
Čarodějka

Id: 196202

Čarodějka

  •  / Čarodějka / Andy Warhol
  •  / Čarodějka / Andy Warhol
  •  / Čarodějka / Andy Warhol
  •  / Čarodějka / Andy Warhol
  •  / Čarodějka / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 91/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 1997x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 50