Čas na serveru 23:10:36

Andy Warhol
Černý nosorožec

Id: 139502

Černý nosorožec

  •  / Černý nosorožec / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 32/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 1736x

Vyvolávací cena:

37 000