Čas na serveru 20:45:15

Andy Warhol
Coca-Cola

Id: 344802

Coca-Cola

  •  / Coca-Cola / Andy Warhol
  •  / Coca-Cola / Andy Warhol
  •  / Coca-Cola / Andy Warhol
  •  / Coca-Cola / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 84/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 1860x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 49