Čas na serveru 23:31:27

Andy Warhol
Dolar

Id: 167703

Dolar

  •  / Dolar / Andy Warhol
  •  / Dolar / Andy Warhol
  •  / Dolar / Andy Warhol
  •  / Dolar / Andy Warhol
  •  / Dolar / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 77/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 4933x

Vyvolávací cena:

46 000