Čas na serveru 00:20:30

Andy Warhol
Dollar Sign

Id: 421802

Dollar Sign

  •  / Dollar Sign / Andy Warhol
  •  / Dollar Sign / Andy Warhol
  •  / Dollar Sign / Andy Warhol
  •  / Dollar Sign / Andy Warhol
  •  / Dollar Sign / Andy Warhol

litografie/ruční papír, rozměr 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 26/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 2033x

Vyvolávací cena:

27 000