Čas na serveru 16:33:30

Andy Warhol
Dollar Sing

Id: 254002

Dollar Sing

  •  / Dollar Sing / Andy Warhol
  •  / Dollar Sing / Andy Warhol
  •  / Dollar Sing / Andy Warhol
  •  / Dollar Sing / Andy Warhol
  •  / Dollar Sing / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 21/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 4543x

Vyvolávací cena:

39 000