Čas na serveru 00:29:01

Andy Warhol
Double Elvis

Id: 302801

Double Elvis

  •  / Double Elvis / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 65/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 2110x

Vyvolávací cena:

72 000

Příhozy: 76