Čas na serveru 09:33:04

Andy Warhol
Elvis

Id: 308901

Elvis

  •  / Elvis / Andy Warhol
  •  / Elvis / Andy Warhol
  •  / Elvis / Andy Warhol
  •  / Elvis / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 29/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 12349x

Vyvolávací cena:

37 000