Čas na serveru 12:30:51

Andy Warhol
Flowers

Id: 369002

Flowers

  •  / Flowers / Andy Warhol
  •  / Flowers / Andy Warhol
  •  / Flowers / Andy Warhol
  •  / Flowers / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 81/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 1522x

Vyvolávací cena:

38 000