Čas na serveru 23:15:53

Andy Warhol
Franz Kafka

Id: 446201

Franz Kafka

  •  / Franz Kafka / Andy Warhol
  •  / Franz Kafka / Andy Warhol
  •  / Franz Kafka / Andy Warhol
  •  / Franz Kafka / Andy Warhol

litografie/ruční papír, rozměr listu cca 57 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, 14/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 4238x

Vyvolávací cena:

62 000

Příhozy: 71