Čas na serveru 00:19:17

Andy Warhol
Jane Fonda

Id: 207702

Jane Fonda

  •  / Jane Fonda / Andy Warhol
  •  / Jane Fonda / Andy Warhol
  •  / Jane Fonda / Andy Warhol
  •  / Jane Fonda / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 53/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 4843x

Vyvolávací cena:

67 000

Příhozy: 49