Čas na serveru 01:32:40

Andy Warhol
John Lennon

Id: 268201

John Lennon

  •  / John Lennon / Andy Warhol
  •  / John Lennon / Andy Warhol
  •  / John Lennon / Andy Warhol
  •  / John Lennon / Andy Warhol
  •  / John Lennon / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 60/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 1156x

Vyvolávací cena:

33 500