Čas na serveru 23:15:04

Andy Warhol
Macintosh

Id: 190003

Macintosh

  •  / Macintosh / Andy Warhol
  •  / Macintosh / Andy Warhol
  •  / Macintosh / Andy Warhol
  •  / Macintosh / Andy Warhol

litografie/ruční papír, velikost listu cca 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 57/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

zobrazeno: 1946x

Vyvolávací cena:

40 000